10-16

  • 08:00
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Үндэсний брэнд бүтээгч Грийн групп" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

10-17

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "БСБ Групп 30 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

X/1716:00

Боловсрол ТВ

"Big LIFE For LILTHUGE" хандивын тоглолт

X/1721:00

Боловсрол ТВ

"The Models " шоу нэвтрүүлэг

X/1722:00

Боловсрол ТВ

"No Rules" ОАК 8-р анги