МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Бахубали 2”Уран сайхны кино 1-р хэсэг
  • 10:25
    Доорий дин дон
  • 10:45
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Найз”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “120/80” Эрүүл мэндийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:50
    Алтан аргамж: “Монгол, ОХУ-ын харилцааны 100 жил” 2-р хэсэг
  • 12:30
    Ургацын далай /давталт/
  • 12:50
    Зогсошгүй...
  • 13:40
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Ромео Джульета” 2-р хэсэг
  • 14:40
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “Нөмрөг хадны цуурай” Монголын уран сайхны кино
  • 16:35
    Хайрлаарай
  • 17:35
    “Монголын гар урлал” баримтат кино
  • 18:10
    Билгийн мэлмий
  • 18:40
    Би дүүтэй боллоо..
  • 19:00
    Эх өв: “Онго шүтээн”
  • 19:30
    Ургацын далай
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Зүрхэнд мөнхөрсөн алгуу
  • 22:10
    “Бахубали 2”Уран сайхны кино 2-р хэсэг
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Алсын газрын зэрэглээ
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    MY VOICE - Үндэсний шоу
  • 13:00
    Монгол сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    "Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /5/
  • 15:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:45
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /15/
  • 16:50
    АТГ үзүүлж байна: Ээжийн хайр
  • 17:00
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:30
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 18:40
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /17,18/
  • 19:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    MY VOICE - Үндэсний шоу
  • 21:45
    "Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /6/
  • 22:50
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /16/
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Шинкалион" Японы оак 9-р анги
  • 10:00
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 98,99,100-р анги
  • 15:30
    "УИХ-ын цаг"
  • 16:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:30
    "Төрийн хошой шагналт, УГЗ Д.Намдагийн мэндэлсний 110 жилийн ойд"
  • 17:10
    “Өмгөөлөгч хатагтай Шоко” Японы оак 1-Р анги
  • 18:10
    "Шинкалион" Японы оак 10,11-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 102-р анги
  • 21:00
    "Танайд хоноё"
  • 22:20
    “Өмгөөлөгч хатагтай Шоко” Японы оак 2-Р анги
  • 23:10
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    "Гайхамшигт амьдрал" 33.34-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:55
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    "Цаг хөтөлбөрийн тойм"
  • 15:00
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:05
    Бизнес мэдээ
  • 15:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "ТВ молл"
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 18:30
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:45
    Атга чихэр
  • 19:20
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Гайхамшигт амьдрал" 35-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    "Бизнес мэдээ"
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Гүнжийн залуу" 4.5 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 02:00
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 02:05
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:10
    Тоглолтын цаг
  • 07:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Фэйсбүүк од" МУСК
  • 11:00
    Металионууд
  • 12:00
    Анализ тойм
  • 13:00
    "Приусны босс" МУКС
  • 14:30
    "Микроны босс" МУСК
  • 15:50
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” тойм
  • 20:30
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Амь ба дэнс УСК
  • 23:40
    Бурхан багшийн айлдвар
  • 23:50
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:10
    "SANJAA SHOW" /давталт/
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хао Ланы домог" ОАК 13-р анги
  • 14:00
    "Хао Ланы домог" ОАК 14-р анги
  • 14:50
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 12-р анги
  • 16:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 13-р анги
  • 17:10
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 14-р анги
  • 18:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:30
    "Багдадын цагдаа" Баримтат кино
  • 19:30
    Улсын Их Хурлын Цаг
  • 20:00
    "Нийслэл аав" Реалити шоу /давталт/
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:50
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 22:00
    "Хурмастын хилэн" УСК
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Их эмч
  • 10:00
    Баримтат дэлгэц: Нуман гүүр
  • 11:00
    Өдрийн мэнд
  • 11:30
    Миний аялсан 1000 хот- Рованеми
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Төмөрчөдөр, Цоожсүрэн
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Сайн байна уу
  • 14:30
    Хайрын хүч
  • 15:30
    Их хатан Сондог СОАК-36
  • 16:40
    Их хатан Сондог СОАК-37
  • 17:50
    Монгол араншин: Компани
  • 18:20
    Үндэсний үйлдвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 18:30
    Их хатан Сондог СОАК-38
  • 19:40
    Атга чихэр
  • 20:40
    Их хатан Сондог СОАК-39
  • 21:50
    Их хатан Сондог СОАК-40
  • 22:50
    Маш нууц МУСК
  • 00:50
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:20
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 02:45
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.8
  • 03:30
    "Их үйлс" ОАК 16
  • 04:40
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам"Африка" баримтат кино 2
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • 07:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 5,6
  • 07:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 43
  • 07:55
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.8
  • 08:45
    "Их үйлс" ОАК 16
  • 10:00
    "Сэтгэлд шингэсэн оройн хоол" нэвтрүүлэг 11,12
  • 11:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 17
  • 11:30
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 43
  • 11:45
    "Охидын аминчхан яриа" 2.15
  • 12:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • 13:10
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 5,6
  • 13:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 43,44
  • 14:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Бадмаагийн мөрөөдөл" баримтат кино
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • 16:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 5,6
  • 16:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 43,44
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.7,8
  • 17:35
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • 18:00
    "Нууцлаг эзэн" шоу 10.1
  • 19:00
    "Эрэл" сурвалжилга-Импортлогч орны зовлон
  • 19:40
    "Их үйлсийн эрэлд групп"15 жил
  • 20:05
    "Их үйлс" ОАК 17
  • 21:10
    "Амьтаны хүрээлэнгийн эзэгтэй" УСК
  • 00:20
    "Охидын аминчхан яриа" 2.15

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.11,12,13-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.21,22-р анги
  • 08:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 4.17,18-р анги
  • 09:20
    Монголчууд 20-р зууны эхэнд
  • 09:40
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Амтат оройн зоог" ОАК 103,104-р анги
  • 11:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 15-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нэг талын тасалбар" ОАК 5-р анги
  • 13:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Аз жаргалын эрэлд" баримтат кино
  • 16:00
    "Big LIFE For LILTHUGE" хандивын тоглолт
  • 21:00
    "The Models " шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "No Rules" ОАК 8-р анги
  • 23:05
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 16-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-16,17,18-р анги /давталт/
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-19,20,21-р анги /давталт/
  • 10:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:30
    "Хөдөлгүүр" авто шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:00
    "Сайн уу зөвлөх өө" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-22,23,24-р анги /давталт/
  • 14:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 15:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 15:30
    "Парадисо"- Тохиолдол УСК /давталт/
  • 17:30
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 20:30
    "Сайн уу зөвлөх өө" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Парадисо"- Нүүр тулсан нь УСК
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Үүрийн цолмон" МУСК
  • 07:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 7-12-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 5,6-р анги
  • 14:20
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 14:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 9,10
  • 15:30
    "Самрагчин" МУСК..
  • 16:30
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүлэг дугаар-4
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Попури-Изм-2" инээдмийн цуврал
  • 21:00
    "Тэнгэрээс буусан од" МУСК
  • 23:15
    "Ларри Краун" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 57-60-р анги
  • 08:40
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Сүүлийн сорилт" УСК
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 14-15-р анги /давталт/
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Харцагын хийморь" халз барилдаан
  • 20:05
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна
  • 20:45
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Цэнхэр дэлхийн тушаал" УСК
  • 00:15
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 01:15
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 02:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:30
    Бяцхан лусын дагина УСК
  • 09:00
    Үндэсний урлагийн их театр - Бүжиг
  • 09:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Т.Хонгорзул /Хадлан дээл брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    "Ботгохон" төсөл - Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 13:55
    УИХ-ын цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:25
    Эрхэт Монгол групп үзүүлж байна.
  • 15:00
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /АНУ - ТУРК 1-р хэсэг/
  • 16:15
    Миний бэр кино контент
  • 17:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Эрэл сурвалжлага - Импортлогч орны зовлон
  • 18:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Алдаж боломгүй амьдралын амт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Аялалын тойрог" Вьетнам улс Халонг , Ханой
  • 20:00
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Т.Хонгорзул /Хадлан дээл брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 21:20
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 22:30
    Бүтэлгүй санаа УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:40
    "Тоглогч (Gamer)" УСК
  • 11:25
    "Хонгконгоос ирсэн загалмайлсан эцэг (Canton Godfather)" УСК
  • 13:40
    "Нууцлаг мөрөн (Mystic River)" УСК
  • 16:10
    "Өндөрт алхагч (The Walk)" УСК
  • 18:30
    "Шимэгч (Parasite)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (II.20-24-р анги)
  • 23:15
    "Залуу насны дууль (Testament of Youth)" УСК
  • 01:40
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 15-20-р анги
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 53-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зууны зуун эмэгтэй
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Тоглоом СОАК 8,9-р анги
  • 15:20
    "Хот" бичил цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес амжилт
  • 17:50
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 53,55-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    Тоглоом СОАК 10-р анги
  • 21:40
    Эрэл сурвалжлага: Импортлогч орны зовлон
  • 22:10
    Талли /Tully/ УСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 09:35
    "Cook -E" үзүүлж байна /багцлах/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "Админ-Z" МУСК
  • 13:00
    "7/24" төсөл үзүүлж байна-Төрийн үйлчилгээ /давталт/
  • 13:40
    "ЭМЯ" үзүүлж байна /КОРОНАВИРУС/
  • 14:00
    "Хөгжил зүтгэл" баримтат кино
  • 15:50
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна"
  • 16:00
    "Буратино" хүүхэлдэйн жүжиг /давталт/
  • 17:30
    "7/24" төсөл үзүүлж байна-Төрийн үйлчилгээ 2
  • 18:05
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • 19:50
    "Ирж буй Монгол" үзүүлж байна
  • 21:00
    "PINK and BLUE" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "247 градус" МУСК
  • 23:25
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Бизнес ба боломж
  • 09:05
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Хар бороо" уран сайхны кино
  • 12:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал- Замын ухаалаг систем
  • 13:00
    Ideree's подкаст
  • 16:50
    "Чамдаа яараад байна" теле концерт Н.Дашдэмбэрэл
  • 17:25
    Бизнес ба боломж
  • 18:00
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Ярилцлага
  • 19:20
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Сургууль орчимын бүс
  • 20:50
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Хөөрхөн шулам" Монголын уран сайхны кино
  • 23:30
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 00:15
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 09:30
    "Тесла моторс" баримтат кино
  • 10:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:00
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 14:25
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    "Салаа замын уулзвар " нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Mонгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Үл таних эмэгтэй " МУСК
  • 00:54
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Мини Форс I.14-20
  • 08:25
    Зуузуугийн найзууд 9-10
  • 09:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 6
  • 09:25
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 6
  • 09:40
    Да Винчи - Сиэста Зи II.6
  • 10:00
    Амьдралын хөг 10-14
  • 11:50
    Хувирагч роботууд IV.17
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Врумиз III.6-9
  • 14:00
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Миний найз Watch car 26-30
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро IV.5-8
  • 16:35
    Мини Форс Х 16-20
  • 18:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 27-28
  • 18:10
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 6
  • 18:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 23-25
  • 18:35
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 5
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь IX.1-2
  • 20:10
    Мөнх Тунх IV.10
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Миний бяцхан одой морь-Equestria охид 1
  • 22:00
    Миний бяцхан одой морь-Equestria охид 2
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 09:30
    ММ таван хором
  • 09:35
    “Далд өлсгөлөнг давах гарц” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:05
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 10:25
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 10:45
    Томилолтоос ирлээ: “Тэрбум мод” үндэсний хөдөлгөөн Өмнөговь аймагт
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:40
    Мөрөөдөл биелэх мөсөн өргөө /давталт/
  • 13:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Маршал Чойбалсангийн шарилыг оршуулсан нь” Баримтат кино /Монголын ба Зөвлөлтийн кино операторуудын авсан зургуудаар хийсэн баримтат фильм/
  • 14:05
    “Тагнуулын технологи” Баримтат кино 2-р хэсэг
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Хавдаргүй Монголын төлөө” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:40
    “Асуудал, Шийдэл”
  • 16:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Мөсөн Муммигын нууц” Баримтат кино
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    “Хайрлахын учир” 21-р зууыны эцэг эхчүүд ба хүүхдүүд 1-р хэсэг /2012 он/
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:15
    ММ таван хором
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол, ОХУ-ын харилцааны 100 жил” 1-р хэсэг /давталт/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Хөгжлийн шинэ хандлага” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:20
    Зураглал
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж МУСК
  • 10:55
    Бизнес цаг
  • 11:00
    Морьтон Монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Бизнес амжилт
  • 12:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 9,10-р анги
  • 15:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:30
    Баримтат кино
  • 16:15
    Бизнес цаг
  • 16:20
    Аман хуур МУСК
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:20
    Мөнхтөрийн цаг
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 21:50
    Цэц магнай МУСК
  • 23:20
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2021 Team Preview: Nuggets, Suns
  • 00:30
    2021 Team Preview: Hawks, Hornets
  • 01:00
    2021 Team Preview: Bucks, Nets
  • 01:30
    2021 Team Preview: Lakers, Bucks
  • 02:00
    2021 Team Preview: 76ers, Celtics
  • 02:30
    2021 Team Preview: Warriors, 76ers
  • 03:00
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 03:30
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 04:00
    2021 Team Preview: Pelicans, Blazers
  • 04:30
    2021 Team Preview: Rockets, Cavaliers
  • 05:00
    2021 Team Preview: Pistons, Jazz
  • 05:30
    2021 Team Preview: Spurs, Kings
  • 06:00
    2021 Team Preview: Pacers, Thunder
  • 06:30
    2021 Team Preview: Bucks, Nets
  • 07:00
    NBA Together VR: Equity & Racial Violence
  • 07:30
    Special: Policing Reform
  • 08:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 08:30
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 09:00
    2021 WNBA Finals Game 3 Tape
  • 11:00
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 11:30
    2021 Team Preview: Bulls, Knicks
  • 12:00
    2021 Team Preview: Nuggets, Suns
  • 12:30
    2021 Team Preview: Hawks, Hornets
  • 13:00
    2021 Team Preview: Bucks, Nets
  • 13:30
    2021 Team Preview: Lakers, Bucks
  • 14:00
    2021 Team Preview: 76ers, Celtics
  • 14:30
    2021 Team Preview: Warriors, 76ers
  • 15:00
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 15:30
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 16:00
    2021 Team Preview: Pelicans, Blazers
  • 16:30
    2021 Team Preview: Rockets, Cavaliers
  • 17:00
    2021 WNBA Finals Game 3 Tape
  • 19:00
    2021 Team Preview: Pistons, Jazz
  • 19:30
    2021 Team Preview: Spurs, Kings
  • 20:00
    2021 Team Preview: Pacers, Thunder
  • 20:30
    2021 Team Preview: Bucks, Nets
  • 21:00
    2021 WNBA Finals Game 3 Tape
  • 23:00
    NBA Together VR: Equity & Racial Violence
  • 23:30
    Special: Policing Reform

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    LaLiga World №10
  • 09:30
    Ла Лиг: Алавес - Атлетико 7-р тойрог
  • 11:30
    Ла лигийн тойм №8
  • 12:30
    UCL: ПСЖ - Ман Сити 2-р тойрог
  • 14:30
    Ла Лиг: Валенсиа - Атлетик 7-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga Fans №1
  • 17:00
    UCL: Реал Мадрид - Шерифф 2-р тойрог
  • 19:00
    LaLiga Show №9
  • 19:30
    La Liga Nations №1
  • 20:00
    LaLiga Talking Football №1
  • 21:00
    LaLiga ZAP №1
  • 21:20
    LaLiga ZAP №2
  • 21:40
    Production time
  • 21:45
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №19
  • 22:05
    Ла Лиг (Шууд): Сельта - Севийя 9-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Бөх: Улсын начин цолны хүндэтгэлийн барилдаан 2019
  • 12:00
    UCL: Бенфика - Барселона 2-р тойрог
  • 14:00
    NBA: Дэнвэр - Нью Орлеанс 2020-21
  • 16:00
    PL Netbusters №07
  • 16:30
    Ла Лиг: Эспаньол - Реал Мадрид 8-р тойрог
  • 18:30
    UFC: Сантос-Уолкер
  • 21:00
    UEL: Наполи - Спартак 2-р тойрог
  • 23:00
    Ла Лигийн тойм №8

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "БСБ Групп 30 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 03:40
    UFC Шууд: Д.Батгэрэл-Брэндон Дэвис
  • 06:40
    UFC Шууд: Ладд-Думонт
  • 10:00
    Жүдо: Парисын Их Дуулга 2021 Өдөр 1
  • 12:30
    ONE: Rewind (Дугаар 2)
  • 13:00
    ONE Weekly #41
  • 13:30
    UFC: Дэрн-Родригез Тойм
  • 14:00
    ONE: Strike
  • 16:30
    UFC: Брансон-Холланд
  • 18:30
    UFC: Д.Батгэрэл-Брэндон Дэвис
  • 21:00
    WWE Monday raw 1481
  • 23:00
    Жүдо Шууд: Парисын Их Дуулга 2021 Өдөр 2

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:10
    Атга чихэр нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг Б.Ангирмаа /давталт/
  • 12:30
    Ром олон ангит кино 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Expert talk
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    Шилдэг бүтээн байгуулалт Баримтат кино
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 18:00
    Авьяасаа тодруулан хөгжүүлэх нь
  • 18:30
    Өв соёл Миний дуртай бүтээл
  • 18:40
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:20
    Сонирхогчдын клуб нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:10
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг МУТМУ Б.Содномцог
  • 23:10
    Илбэчин Уран сайхны кино
  • 01:00
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Бизнес хөтөч
  • 01:35
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 16-18-р анги
  • 09:30
    "Зөрүү тавилан" ОАК 60-62-р анги
  • 11:10
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 43-46-р анги
  • 14:10
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 4-6-р анги
  • 17:20
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 19, 20-р анги
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 63, 64-р анги
  • 20:20
    "Ранинг мэн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 47, 48-р анги
  • 23:50
    "Зөрүү тавилан" ОАК 63, 64-р анги
  • 00:25
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №38
  • 00:20
    PL (Шууд) Брентфорд - Челси 8-р тойрог
  • 02:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Сакраменто Pre-Season 2021-22
  • 04:30
    NBA: Майами - Индиана 2020-21
  • 06:30
    NBA: Орландо - Л.А Клипперс 2020-21
  • 08:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №26
  • 09:00
    NBA: Милуоки - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 11:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №27
  • 11:30
    PL: Вотфорд - Ливерпүүл 8-р тойрог
  • 13:30
    PL: Лэстер - Ман Ютд 8-р тойрог
  • 15:30
    PL: Ман Сити - Бөрнли 8-р тойрог
  • 17:30
    PL World №10
  • 18:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №28
  • 18:30
    PL: Брентфорд - Челси 8-р тойрог
  • 20:30
    PL (Шууд) Pre-Game Show №39
  • 20:50
    PL (Шууд) Эвертон - Вест Хэм 8-р тойрог
  • 23:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №40
  • 23:20
    PL (Шууд) Ньюкасл - Тоттенхэм 8-р тойрог

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 39-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Urban jeans" үзүүлж байна:Үндэсний үйлвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 11:20
    "Муур дэгдээхэй хоёр" МУСК
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 14:10
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Яст мэлхий ба туулай" хүүхэлдэйн кино
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Уран хэмээх хор" баримтат кино
  • 19:50
    Тайгын язгуур
  • 20:10
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна:Үндэсний үйлвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 40-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Нандин эрдэнэ" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Адуучин: Төв аймгийн Сэргэлэн сумаас бэлтгэв
  • 08:00
    Спорт-түүх: 2001, 2003, 2004 оны лигийн аварга “Хангарьд” баг
  • 09:00
    Бахархал: Монгол Улсын гавьяат тамирчин Г. Угалзцэцэг
  • 09:30
    “Токио 2020” зуны паралимпын наадмын эргэн тойронд: Паралимпын тамирчдын хотхоноос бэлтгэв /цуврал-1/
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 11:00
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1941 он
  • 11:10
    “Токио 2020” зуны паралимпын наадмын эргэн тойронд: Паралимпын тамирчдын хотхоноос бэлтгэв /цуврал-2/
  • 11:30
    Монголын спортын түүх:Токио 64 зуны олимпын наадамд оролцсон ахмад тамирчид
  • 12:30
    Бельгийн хөл бөмбөгийн шигшээ багийн ахлагч асан Пьерре Компанитай хийсэн ярилцлага
  • 13:00
    Эрийн хийморь: Нийслэлийн алдарт уяач Д. Лхагвасүрэн
  • 13:40
    Сүхбаатар аймгийн 70 жилийн ой Зүүн бүсийн хурдан морины уралдаан /Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс/
  • 14:45
    Бахархал: МУГТ Д. Баттулга
  • 15:20
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 16:20
    Уухай: Шагайн харваа
  • 16:45
    Монголын спорт-түүх: Монголын хөлбөмбөгийн 1999 оны лигийн аварга “ХОТШ-Барс” баг
  • 17:50
    Бэсрэг наадам: Дорнод аймгийн Халх гол сумын хүүхдийн овоог сэргээлээ
  • 18:20
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1942 он
  • 18:30
    “Токио 2020” зуны паралимпын наадмын эргэн тойронд: Паралимпын тамирчдын хотхоноос бэлтгэв /цуврал-3/
  • 18:55
    Оддын замнал
  • 19:25
    Бахархал
  • 19:55
    “Салаа замын уулзвар” баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Б. Хишигбаатар
  • 21:10
    “Токио 2020” зуны паралимпын наадмын эргэн тойронд: Паралимпын тамирчдын хотхоноос бэлтгэв /цуврал-4/
  • 21:30
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1942 он
  • 21:40
    Бөхийн хууч
  • 22:10
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 09:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:15
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 15:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 21:20
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 00:10
    Ярих өнцөг
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-31
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Босагийн Эрхэм хүмүүс
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Алтан нас
  • 16:15
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 18:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монгол нүнжиг шууд
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Тархи сэрэхүй
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Номын нандин сахиус
  • 21:30
    ТВ-Галерей
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-32
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 51,52-р анги
  • 11:40
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Охидын үзлэг”
  • 12:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:20
    “Тоска” дуурь
  • 14:20
    Хүүхдийн эрх
  • 14:30
    Ирээдүйн генералууд” реалити шоу-8,9
  • 15:30
    Аз жаргалын түлхүүр
  • 16:00
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн менежмент
  • 16:15
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:25
    Монгол өв соёл хөтөлбөр
  • 17:25
    “Миний сонгосон мэргэжил” Балет
  • 17:55
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Дэлгэц амилуулсан аялгуу” Төрийн соёрхолт кино зураглаач, найруулагч Б. Балжинням
  • 19:40
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:50
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 53,54-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Амьд тоглолт
  • 09:30
    Үлгэрийн цаг
  • 09:50
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Сарны гөлөг" МУСК
  • 12:10
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 13:20
    "Том 4 толгой" МУСК
  • 14:30
    "Том 6 толгой" МУСК
  • 15:40
    "Том амжилт" МУСК
  • 17:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:50
    "Mr. If" нэвтрүүлэг дугаар - 7
  • 18:25
    "Оюутны байр - 1" 13,14-р анги
  • 19:20
    "Хөгжлийн замаар Америк" цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бизнес хөтөч
  • 20:20
    Үндэсний үйлдвэрлэгчдийн загварын шоу
  • 20:30
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 22:30
    "Киносутра" МОАК 7-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/1716:00

Боловсрол ТВ

"Big LIFE For LILTHUGE" хандивын тоглолт

X/1721:00

Боловсрол ТВ

"The Models " шоу нэвтрүүлэг

X/1722:00

Боловсрол ТВ

"No Rules" ОАК 8-р анги